LETON


Nasza firma oferuje dobór, sprzedaż i montaż urządzeń klimatyzacyjnych. Wykonujemy również serwis posprzedażowy i pogwarancyjny.

Jeśli jesteś zainteresowany zamontowaniem klimatyzacji, zadzwoń a przyjedziemy i doradzimy jaki klimatyzator jest adekwatny do powierzchni, którą chcesz schłodzić. Wycena nawet na miejscu, a montaż w krótkim terminie.

Nawet najlepsza klimatyzacja nie zapewni Ci komfortu jeśli będzie źle dobrana i źle, bądź w złym miejscu zamontowana. Doradzamy najlepszą możliwą opcję i dbamy o szczegóły podczas montażu aby odbył się z jak najmniejszą uciążliwością dla klienta oraz pomieszczenia.

Oferujemy urządzenia takich firm jak Chigo, Gree, Sinclair, Fujitsu, Samsung, Toshiba itp.

Oferujemy również dobór, sprzedaż i montaż urządzeń chłodniczych zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.
Realizujemy kompleksowo – od szczegółowej analizy oczekiwań i specyfiki klienta, z uwzględnieniem jak najniższych kosztów eksploatacyjnych i energetycznych, przez przygotowanie indywidualnego projektu, aż po montaż wraz z instalacją chłodniczą i sterowaniem.

W naszych realizacjach korzystamy tylko ze sprawdzonych podzespołów cechujących się bezawaryjnością pracy jak i renomą na rynku.

Pracownicy firmy Leton posiadają osobiste certyfikaty F-gazowe a sama firma posiada wymagany prawem certyfikat UDT.LETON - chłodnictwo i klimatyzacja
+48 512 268 268 lub napisać na info@leton.pl


Chłodnictwo i klimatyzacja
Chłodnictwo i klimatyzacja
Okna, drzwi, fasady, rolety
Okna, drzwi, fasady, rolety
Usługi ogólnobudowlane
Usługi ogólnobudowlaneSerwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.